«Powrót

Kobiety w służbie

Kobiety w służbie

Kobiety w służbie

Kobiety z KAS wraz z z-cą dyrektora
Meldunek składany ministrowi Zielińskiemu
Minister Zieliński stoi na scenie i składa życzenia
Z-ca dyrektora IAS przy mównicy
Panie z KAS podczas uroczystości przy stole
Wojewoda Podlaski wręcza kwiaty
Dyr. Dubis wręcza pamiątkowe zdjęcie

W poniedziałek 5 marca w Klubie Garnizonowym 18. Pułku Rozpoznawczego w Białymstoku panie, które na co dzień pracują w mundurze bądź na stanowiskach cywilnych, usłyszały mnóstwo ciepłych słów z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

W spotkaniu wziął udział Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, Podlaski Kurator Oświaty Bożena Dzitkowska, Z-ca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku podinsp. Eligiusz Dubis, a także szefowie innych służb mundurowych województwa podlaskiego.

Życzenia m.in. dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym skierował do Pań jako pierwszy Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński. Pan Minister podziękował Paniom „za ich profesjonalizm, wiedzę, kwalifikacje zawodowe, a także za życzliwość i uśmiech".

Również reprezentujący podlaską KAS podinsp. Eligiusz Dubis podkreślił rolę kobiet w Krajowej Administracji Skarbowej zarówno na stanowiskach cywilnych, jak i pełniących służbę w mundurze oraz złożył serdeczne życzenia w związku z nadchodzącym świętem Pań.

Ponieważ ciepłych słów nigdy nie za wiele, Panie na koniec spotkania oprócz kwiatów i pamiątkowego zdjęcia otrzymały życzenia raz jeszcze. Tym razem w formie nagrania. Życzenia skierowali żołnierze, funkcjonariusze Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Krajowej Administracji Skarbowej, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowej, Policji oraz mali mężczyźni z Przedszkola Samorządowego nr 51 w Białymstoku (materiał video w plikach do pobrania pod artykułem)

Pliki do pobrania