«Powrót

Duże zainteresowanie spotkaniami nt. JPK_VAT

Duże zainteresowanie spotkaniami nt. JPK_VAT

Duże zainteresowanie spotkaniami nt. JPK_VAT

Blisko 700 podatników z naszego województwa wzięło do tej pory udział w bezpłatnych szkoleniach zorganizowanych przez podlaską skarbówkę w ramach akcji „Wtorki z JPK_VAT"

Mając na uwadze zmiany czekające mikroprzedsiębiorców od 1 stycznia 2018 r. w zakresie sporządzania i przesyłania plików JPK_VAT, eksperci Podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej zorganizowali cykl spotkań informacyjnych pod hasłem „Wtorki z JPK_VAT". Podczas bezpłatnych szkoleń, które odbyły się w każdy wtorek listopada (7.11, 14.11, 21.11), uczestnikom przybliżone zostały zasady prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT oraz przesyłania jej jako JPK_VAT.

Do tej pory w spotkaniach uczestniczyło ok. 700 podatników, głównie mikroprzedsiębiorców, doradców podatkowych, księgowych i przedstawicieli organizacji rolniczych.

Wszystkich zainteresowanych tematem JPK_VAT, zapraszamy na ostatnie szkolenia organizowane przez pracowników podlaskiej skarbówki w ramach akcji „Wtorki z JPK_VAT", które odbędą się 28 listopada 2017 r. Szczegóły dotyczące spotkań znajdują się na stronach urzędów skarbowych.